PS4 Martha Is Dead

4,099 L

I vendosur në vitin 1944 në Itali, Martha Is Dead është një thriller i errët psikologjik në vetën e parë që mjegullon linjat midis realitetit, bestytnive dhe tragjedisë së luftës.
Ndërsa konflikti intensifikohet midis forcave gjermane dhe aleate, trupi i përdhosur i një gruaje gjendet i mbytur…
Marta ka vdekur dhe motra e saj binjake Giulia, vajza e vogël e një ushtari gjerman, duhet të përballet e vetme me traumën akute të humbjes dhe pasojat nga vrasja e saj
Gjuetia për të vërtetën është e mbuluar nga folklori misterioz dhe tmerri ekstrem i luftës që afrohet gjithnjë e më shumë.

4,099 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 129514 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg