PS4 Lost Judgment

7,490 L

Bashkë me partnerin e tij, ish-yazuka Masaharu Kaito, dyshja që lufton krimin është thirrur të hetojë një krim në dukje të përsosur, i dyshuari kryesor i të cilit ka një alibi hermetike. Ajo që fillon si një përrallë hakmarrjeje zbulon një rrjet të ngatërruar konspiracioni që përfshin disa fraksione të pamundura duke përfituar nga një sistem ligjor i thyer.

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126920 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg