PS4 Life is Strange True Colors

7,490 L

Fillon një epokë e re e guximshme e çmimit Life is Strange, me një personazh kryesor të ri të luajtshëm dhe një mister emocionues për t’u zgjidhur! Alex Chen e ka shtypur prej kohësh ‘mallkimin’ e saj: aftësinë e mbinatyrshme për të përjetuar, thithur dhe manipuluar emocionet e forta të të tjerëve, të cilat ajo i sheh si aura flakëruese, me ngjyra. Kur vëllai i saj vdes në një të ashtuquajtur aksident, Alex duhet të përqafojë fuqinë e saj të paqëndrueshme për të gjetur të vërtetën-dhe të zbulojë sekretet e errëta të varrosura nga një qytet i vogël.
E VERTETA DO TE NDODH: Zbuloni sekretet tronditëse pas vdekjes së vëllait tuaj në një slitë emocionale të një aventure.
Ndjehuni për gjithçka: Ndryshoni fatin dhe ndryshoni jetën me fuqinë psikike të Empatisë.
FORCONI MARRDHNIET E THJESHTA: Ndërtoni besim me banorët e qytetit – dhe përqafoni miqësinë ose romancën me Ryan dhe Steph.
NJE TREGIM TE VERTETE PERSONAL: Merrni vendime të vështira dhe zgjidhni të ardhmen tuaj. Bredh lirisht rrugëve, dyqaneve dhe hapësirave të fshehura të Haven Springs dhe tako personazhe të paharrueshëm. Ju madje mund të vendosni për stilin e Aleksit, me deri në 24 veshje në gardërobën tuaj.
SOUNDTRACK ekskluzive: Këngë të reja nga mxmtoon dhe Novo Amor dhe këngë të gjera të licencuara duke përfshirë Radiohead, Phoebe Bridgers, Gabrielle Aplin, dhe më shumë.

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126914 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg