PS4 Lego Batman Gotham and Others

2,990 L

Ekskluziviteti më i shitur i LEGO Batman videogame kthehet në një aventurë të mbushur me aksione jashtë kësaj bote! Në LEGO Batman 3: Përtej Gotham, Caped Crusader bashkon forcat me super heronjtë e universit DC Comics dhe shpërthen në hapësirën e jashtme për të ndaluar Brainiacin e keq që të shkatërrojë Tokën. Duke përdorur fuqinë e Lantern Rings, Brainiac zvogëlon botët për t’ia shtuar koleksionit të tij të shtrembëruar të qyteteve miniaturë nga i gjithë Universi. Tani super heronjtë më të mëdhenj dhe horrat më dinakë duhet të bashkohen dhe të udhëtojnë në Botët e ndryshme të Lanternit për të mbledhur Unaza Lantern dhe për të ndaluar Brainiac para se të jetë tepër vonë.

2,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 115964 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg