PS4 Just Dance 2022

7,990 L

Ushtroni duke u argëtuar dhe filloni rutinën tuaj me modalitetin Just Dance Sweat pa limit.
Bashkohuni me shërbimin tuaj të transmetimit të vallëzimit sipas kërkesës!
Angazhoni të vegjlit me tetë këngë dhe koreografi të përshtatshme për fëmijë me modalitetin për fëmijë.
Just Dance Standard Edition përfshin një provë 1-mujore falas të Just Dance Unlimited!
Just Dance është origjinalisht dhe pa probleme me Nintendo Switch, por jo me Nintendo Switch Lite.

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127894 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg