PS4 Just Dance 2021

5,290 L

Just Dance 2021

 • Kërceni në mbi 600 këngë !
 • Luaj me miqtë dhe ndani argëtimin dhe mënyrën e bashkëpunimit.
 • Vallëzoni ashtu si ju pëlqen duke krijuar listat tuaja të personalizuara.

S’ka stok

SKU: 124638 Kategori: , , , Etiketa: ,
 • Luani tetë këngë dhe koreografi të reja miqësore për fëmijë për një përvojë argëtuese
  familjare.
 • Përdorni smartphone-in tuaj për të gjurmuar lëvizjet me aplikacionin Just Dance Controller – nuk kërkohen pajisje shtesë!
 • Mund të bashkohen deri në gjashtë lojtarë .

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg