PS4 Injustice: Gods Amoung Us

3,148 L

Një shumëllojshmëri lojërash bazuar në mitologjitë e çdo ekskluziviteti të personazheve.
Një sistem sulmi i aksesueshëm i ndarë në sulme të lehta, të mesme dhe të rënda, me secilin personazh që ka sulmet e veta specifike

3,148 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128537 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg