PS4 Horizon Zero Dawn Complete Edition

1,190 L

Në një epokë kur makinat enden në tokë dhe njerëzimi nuk është më specia dominuese, një gjuetare e re me emrin Aloy nis një udhëtim për të zbuluar fatin e saj. Eksploroni një botë të gjallë dhe të harlisur të banuar nga krijesa të mekanizuara misterioze. Filloni një udhëtim tërheqës, emocional dhe të zbuloni misteret e shoqërive fisnore, artefakte antike dhe teknologji të zgjeruara që do të përcaktojnë fatin e këtij planeti dhe të vetë jetës. Karakteristikat Horizon Zero Dawn dhe zgjerimi i egër i ngrirë.

Deal end in:

1,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122151 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg