PS4 Gta Trilogy

7,999 L

Grand Theft Auto V sensation in the remastered trilogy , which brings three full-fledged parts of this award-winning series – Grand Theft Auto III , Grand Theft Auto: Vice City and Grand Theft Auto: San Andreas in brand new graphics and modernized controls. Become a virtual criminal in one of the 3 iconic cities , meet colorful characters, steal everything you can get your hands on and build a criminal empire that will respect even the Syndicate itself.

7,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128366 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg