PS4 Grid Ultimate Edition

4,499 L

Nga krijuesit e serive jashtëzakonisht të suksesshme DiRT dhe F1, Codemasters ju fton të merrni vendin tuaj në Serinë Botërore GRID dhe të garoni në garat me makinat më ikonike dhe të dëshirueshme të garës – aktuale dhe klasike, nga GT përmes Touring dhe Muskujt në Stock dhe Super Modifikuar – dhe në disa nga vendet më ikonike në botë.

GRID kap çdo moment të garës, nga adrenalina e ndezjes së dritave deri në gëzimin në flamurin me kuadrate – dhe në mes, të gjitha veprimet gjithashtu.

4,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122618 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg