PS4 Gran Turismo Sport PlayStation Hits

1,190 L

Mirësevini në të ardhmen e automjeteve – përvoja përfundimtare e garave motorike është rikthyer dhe më e mirë se kurrë vetëm në PlayStation 4. Gran Turismo Sport është përvoja e parë në botë e garave që është ndërtuar nga toka për të sjellë gara globale, në internet të sanksionuara nga qeverisja më e lartë trupi i motorëve ndërkombëtarë, FIA (Federata Ndërkombëtare e Automjeteve). Krijoni trashëgiminë tuaj ndërsa përfaqësoni dhe konkurroni për vendin tuaj ose prodhuesin tuaj të preferuar.

Deal end in:

1,190 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122694 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg