PS4 God Of War PlayStation Hits

1,250 L

Midgard dhe më gjerë: i vendosur brenda pyjeve, maleve dhe mbretërive të patrembura të njohurive norvegjeze, Zoti i luftës paraqet një mjedis dukshëm të ri me panteonin e vet të krijesave, monstrave dhe perëndive
Luftim i egër, fizik me një kamerë pa supe që sjell lojtarin më afër veprimit se kurrë më parë

Deal end in:

1,250 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122695 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg