PS4 God of War 3 Remastered Playstation Hits

2,490 L

Tani në sistemin PS4 – gameplay është paraqitur bukur në 1080p dhe funksionon në 60FPS, God of war III remastered është gati për brezin e ardhshëm. Të gjitha kostumet dhe përmbajtja e mëparshme e DLC janë të përfshira.
Modaliteti i fotografisë – Modaliteti i fotografisë së Gods of War III të rimodeluar do t’i lejojë lojtarët të ngrijnë, modifikojnë dhe ndajnë fotot e të gjithë veprimit të Kratos ‘Jaw rrëzimit.
Thellësi novatore e shkallës, realizëm i stilizuar, histori e sofistikuar!
Krijesa të kalërueshme dhe armë të reja dhe sistem luftarak!

2,490 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 127062 Categories: , , Tag:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg