PS4 Ghost Of Tsushima Director’s Cut

8,790 L

Në fund të shekullit të 13 -të, perandoria mongole ka shkatërruar kombe të tëra gjatë fushatës së tyre për të pushtuar Lindjen. Ishulli Tsushima është gjithçka që qëndron midis Japonisë kontinentale dhe një flote masive pushtuese mongole të udhëhequr nga gjenerali i pamëshirshëm dhe dinak, Khotun Khan.

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127127 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg