PS4 Fortnite: Minty Legends Pack

3,990 L

Epic Games: Dhjetë artikuj të rinj mbërrijnë në Fortnite me Paketën Minty Legends
Veshjet përfshijnë: Fresh Aura – Merr mallrat dhe mbaje të freskët, Minty Bomber – E ardhmja duket e freskët, Skellemint Oro – Minty kaosi, një obsesion freskues
Për më tepër, Paketa Minty Legends përfshin tre kazma drithëruese, tre kazma me shtiza dhe për ta përzierë, një mbështjellës të nxehtë pikant
Me një shtesë prej 1000 V-Bucks të përfshira, ju mund të gjeni diçka shtesë për të plotësuar pamjen tuaj të re

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 127897 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg