PS4 Final Fantasy VIII Remastered

3,290 L

‘-Në një botë ku një energji e lashtë e njohur si fuqia e magjistares kalon nëpër breza, paqja e mbretërisë kërcënohet kur magjistarja e keqe Edea merr pushtetin si sundimtare e Republikës Galbadia.

– Squall, një anëtar i forcës elitare mercenare të Akademisë Ushtarake Balamb Garden , aleatë të tjerë nga kopshti dhe Rinoa, një anëtar i rezistencës, bashkohen së bashku në një udhëtim për të luftuar kundër Magjistares Edea, e cila tregon armiqësi ndaj kopshtit.

3,290 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 125477 Kategori: , ,
  • I përshtatshëm për PS4.
  • Kjo lojë klasifikohet si çertifikatë 16. Përmban përmbajtje të papërshtatshme për personat nën 16 vjeç.
  • Ky produkt është një remaster i Final Fantasy VIII, duke shfaqur përmirësime të shumta, duke përfshirë opsione shtesë për të personalizuar përvojën dhe vështirësinë tuaj të lojës.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg