PS4 Fifa 21 Champions Edition

8,990 L

Mund të jeshë në rrugët e qytetit apo në stadium, FIFA 21 ka më shumë se kurrë mënyra për të luajtur -duke përfshirë UEFA Champions League dhe CONMEBOL Libertadores. Blini FIFA 21 PS4, përpara lancimit të FIFA 22 dhe përfitoni FIFA 21 PS5 pa ndonjë kosto shtesë. Luani Multiplayer offline (2-4 lojtarë) ose Multiplayer Online (2-22 lojtarë).

8,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124256 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg