PS4 FIA Europian Truck Racing Championship

7,990 L

The European Truck Racing Championship është një nga garat më spektakolare dhe sfiduese të garave motorike.

Vështirësia e vozitjes dhe shumë karakteristika unike të garës janë riprodhuar me besnikëri me KT Engine (WRC).

Në ETRC, si në pistat e garës në jetën reale, duhet të kontrolloni temperaturën e frenave tuaj në mënyrë që ato të mos nxehen shumë. Ju gjithashtu duhet të merrni parasysh peshën e kamionit kur jeni në kthesë, të monitoroni veshin e gomave dhe të gjeni taktikat më të mira për parakalimin.

Simulimi i vetëm zyrtar që përmban të gjitha karakteristikat unike të ETRC dhe u ofron të gjithë tifozëve të garave një përvojë krejtësisht të re ngarjeje: garoni një kamion gjigant me 5 ton, 1, 000 kuaj fuqi kundër 12 konkurrentëve duke respektuar rregullat e garës për të shmangur penalizimet.

7,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122729 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg