PS4 Farming Simulator 19 Premium Edition

6,489 L

  • Edicioni Premium përmban lojën shumë-milionëshe të shitësve Farming Simulator 19 dhe një përmbajtjes shtesë të korrjeve.
  • Luaj përvojën më të plotë të bujqësisë ndonjëherë! Bëhuni një fermer modern dhe zhvilloni fermën tuaj në tre mjedise të mëdha amerikane dhe evropiane, të mbushura me aktivitete të reja interesante bujqësore, të korra për të korrur dhe kafshë për t’u mjelur.
  • Drejtoni mbi 475 automjete dhe makina autentike tani duke përfshirë John Deere – por edhe Case IH, New Holland, CLAAS, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone, Deutz-Fahr, dhe shumë më tepër.
  • Rritni fermën tuaj në internet me lojtarë të tjerë dhe shkarkoni modet e krijuara nga komuniteti për një përvojë gjithnjë në zgjerim të Farimit Simulator!

6,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Kategori: , ,

Edicioni Premium përmban:

– Zgjerimi i Bujqësisë Alpine
– Paketa e Pajisjeve Kverneland & Vicon
– Bourgault DLC
– Zgjerimi i Platinumit
– John Deere Cotton DLC
– Paketa e Pajisjeve të Anderson Group
– John Deere XUV865M Gator DLC
– CLAAS DOMINATOR 108 SL MAXI DLC
– CLAAS TORION 1914 Dev Mule DLC

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg