PS4 Far Cry 6 Gold Edition

12,490 L

Far Cry 6 zhvillohet në ishullin imagjinar të Karaibeve Yara, i cili është frymëzuar nga Kuba dhe përshkruhet si “sheshi më i madh i lojërave Far Cry deri më sot” dhe “një parajsë tropikale e ngrirë në kohë”. Ajo sundohet nga “El Presidente” Antón Castillo (Giancarlo Esposito), një diktator fashist me kontroll të plotë mbi ishullin. Castillo po udhëheq djalin e tij Diego (Anthony Gonzalez), i cili nuk është i sigurt për të ardhmen e tij, për të ndjekur hapat e tij. [3] Esposito e përshkroi karakterin e tij si një udhëheqës “duke u përpjekur t’i fuqizojë njerëzit të kuptojnë se ata kanë nevojë për udhëheqje të fortë tani”, por është ngujuar në mes të një revolucioni. [4] Esposito shtoi më tej “Babai i tij ishte një diktator

12,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126220 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg