PS4 Far Cry 5

2,499 L

Far Cry 5 është një lojë video-aventure aksion-aventure e zhvilluar nga Ubisoft Montreal dhe botuar nga Ubisoft për Microsoft Windows, PlayStation 4 dhe Xbox One. Mentshtë kësti i njëmbëdhjetë dhe titulli i pestë kryesor në serinë Far Cry. Loja shtë planifikuar të dalë në treg më 27 Mars 2018. Ngjashëm me paraardhësit e tij, Far Cry 5 është një loje aksion-aventurë e personit të parë e vendosur në një mjedis të hapur botëror të cilin lojtari mund ta eksplorojë lirshëm në këmbë ose përmes automjeteve të ndryshme. Ndryshe nga titujt e mëparshëm në seri ku lojtari merr rolin e një personazhi të caktuar, loja do të shfaqë një krijues të ri personazhesh, të cilin lojtari mund ta përdorë për të personalizuar paraqitjen e karakterit të tyre

2,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118446 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg