PS4 Far Cry 4 + Far Cry 5 Compilation

4,490 L

Zbuloni ose rizbuloni ekskluzivitetin fitues të çmimeve Far Cry dhe jetoni përvoja gjithëpërfshirëse falë kësaj pakete dyshe Far Cry 5 + Far Cry 4. Eksploroni botët masive të hapura, me lojëra të integruara të hapura/braktisura të hapura të botës së hapur dhe përgatituni për dhjetëra orë lojë.

4,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122154 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg