PS4 Fallout 76

3,990 L

Zbuloni sekretet e West Virginia duke luajtur përmes një kërkimi të ri kryesor, duke filluar nga momenti kur largoheni nga Vault 76.
NPC-të njerëzore: Bëhuni miq ose tradhtoni fqinjët e rinj që kanë ardhur për të rindërtuar dhe përjetoni Appalachia përmes syve të banorëve të saj.
Krijesa dhe ingranazhe të reja: Hidhni poshtë krijesat e sapo mutuara duke gjetur rrugën e tyre në rajon dhe fitoni shkallën më të lartë të armëve dhe blindave.
Zgjedhjet dhe reputacioni: Ndryshoni fatet e atyre që takoni me pemë dialogu. Vendimet ndikojnë në qëndrimin tuaj me secilin fraksion përmes një sistemi krejt të ri reputacioni.

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120391 Kategori: , , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg