PS4 Elden Ring Launch Edition

8,799 L

ELDEN RING është një aventurë fantazi aksion-RPG e vendosur brenda një bote të krijuar nga Hidetaka Miyazaki—krijuesja e serisë me ndikim të videolojërave DARK SOULS; dhe George R.R. Martin-autor i serialit fantazi më të shitur të The New York Times, A Song of Ice and Fire .
Rreziku dhe zbulimi fshihen në çdo cep në lojën më të madhe deri më sot të FromSoftware.
HIDETAKA MIYAZAKI: President dhe Drejtor i Lojërave të FromSoftware Inc. I njohur për drejtimin e lojërave të vlerësuara nga kritikët në ekskluzivitete të dashura duke përfshirë Armored Core dhe Dark Souls
GEORGE RR MARTIN: autori numër 1 i New York Times-it më i shitur i shumë romaneve, duke përfshirë serinë e mirënjohur A Song of Ice and Fire – A Game of Thrones, A Clash of Kings, A Storm of Swords, A Feast For Crows, dhe A Dance with Dragons.

8,799 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 129078 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg