PS4 Dynasty Warriors 9 Empire

7,490 L

Përdorni një hartë botërore të paparë për të lundruar dhe përshkuar një larmi peizazhesh të ndryshme
Eksploroni mjedise mbresëlënëse dhe angazhohuni me mjedisin për të fituar një epërsi në betejë
Eksploroni Kinën siç ekzistonte kur kryekomandantët feudalë luftuan për dominimin mbi tokën – ditët në rënie të dinastisë Han dhe shfaqja e epokës së Tre Mbretërive

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126215 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg