PS4 Dragon Ball Z Kakarot

4,990 L

Përjetoni historinë e DRAGON BALL Z nga ngjarjet epike deri te kërkimet anësore me zemër të lehtë, duke përfshirë momente historie të papara më parë që u përgjigjen për herë të parë disa pyetjeve djegëse të DRAGON BALL!

Luaj me betejat portreti DRAGON BALL Z në një shkallë ndryshe nga çdo tjetër. Luftoni nëpër fusha të gjëra beteje me mjedise të shkatërrueshme dhe përjetoni beteja epike të shefave kundër armiqve më ikonë (Raditz, Frieza, Cell etj …). Rritni nivelin tuaj të energjisë përmes mekanikës RPG dhe dilni në sfidë!

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123176 Kategori: , , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg