PS4 Dragon Ball FighterZ & Dragon Ball Xenoverse 2

4,950 L

DRAGON BALL FighterZ lind nga ajo që e bën serinë DRAGON BALL kaq të dashur dhe të famshme: luftime të pafund spektakolare me luftëtarët e saj të gjithëfuqishëm.

Duke u partnerizuar me Arc System Works, loja maksimizon grafikat Anime të nivelit të lartë dhe sjell lojëra të thjeshta për t’u mësuar, por të vështira për t’u zotëruar.

S’ka stok

SKU: 120908 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg