PS4 Doraemon Story Of Seasons

5,990 L

PS4 Doraemon Story Of Seasons

Loja e bujshme e bujqësisë e Doraemon që do të jehojë në të gjitha brezat erdhi në PlayStation®4!

Një lojë e përzemërt ferme si kurrë më parë, e pkrijuar në një prezantim vizual unik, nostalgjik dhe të ngrohtë.

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124515 Kategori: , ,

Jeta e patundur dhe trishtuese e fermës  per Nobitën dhe miqtë fillon në Natura, qyteti origjinal i lojës ku ngrihet një pemë e madhe misterioze.

Kultivoni të korra dhe kujdesuni për kuajt, lopët dhe kafshët e tjera, të gjitha këto janë unike për serinë “Story of Season”. Eksploroni qytetin, shkoni në aventura dhe bëni shumë më tepër në hartën e gjerë të Natura.

Loja është një histori emocionuese domethënëse e Doraemon, e cila sillet rreth temave të miqësisë, punës së palodhur, sfidës dhe lidhjeve midis Nobita dhe banorëve të qytetit.

Sigurisht, “Veglat e Fshehta” do të shfaqen për ta bërë jetën e fermave edhe më të përshtatshme.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg