PS4 Dishonored & Prey The Arkane Collection

5,990 L

Koleksioni The Arkane, përfshin Prey (disk), Dishonored 2 (disk) dhe një kod për Dishonored: Death of the Outsider and Dishonored: Definitive Edition
Në Pre, ju zgjoheni në bordin e Talos I, një stacion hapësinor që rrotullohet rreth Hënës në vitin 2032. Ju jeni tema kryesore e një eksperimenti që synon të ndryshojë njerëzimin përgjithmonë – por gjërat kanë shkuar tmerrësisht keq
Dishonored 2 është vazhdimi i blockbuster-it të veprimit të personit të parë të Arkane Studio dhe fitues i më shumë se 100 çmimeve ‘Game of the Year’, Dishonored
Dishonored: Vdekja e Outsider sjell lojtarët përsëri në Perandorinë e Ishujve, me pamje të lë pa frymë, nivele të dizajnuara në mënyrë të ndërlikuar dhe sisteme luftarake brutale që janë një shenjë dalluese e serisë Dishonored
Përjetoni Dishonored plus të gjithë përmbajtjen e saj shtesë – Dunwall City Trials, The Thife of Dunwall, The Brigmore Witches dhe Void Walker’s Arsenal – në Dishonored: Definitive Edition

5,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124636 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg