PS4 Dishonored 2 Playstation Hits

2,490 L

Përsëriteni rolin tuaj si një vrasës i mbinatyrshëm në Dishonored 2.

I lavdëruar nga IGN si “mahnitës” dhe “një vazhdim i mrekullueshëm”, i shpallur një “kryevepër” nga Eurogamer, dhe i përshëndetur “një histori hakmarrjeje e domosdoshme ndër më të mirat në klasën e saj” nga Game Informer, Dishonored 2 është vazhdimi i Arkane Blokbusteri i aksionit të personit të parë të Studio dhe fituesi i më shumë se 100 çmimeve “Lojë e Vitit”, Dishonored.

2,490 L

Add to cart
Buy Now
SKU: 126546 Categories: , , Tag:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg