PS4 DiRT 4 MustHave

2,790 L

DiRT 4 ju sfidon të jeni të patrembur duke hipur në entuziazmin, emocionet dhe pasionin që ofron ky titull garash që të lë pa frymë.
Loja rikrijon përzierjen e ashpër të adrenalinës dhe frikës që ushqehet pas një kurbe të verbër ose me një kalim të fundit në buzë të një gremine kur nuk ka hapësirë ??të mjaftueshme në xhiron e fundit të garës.

2,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 126681 Kategori: , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg