PS4 Cyberpunk 2077

8,750 L

Cyberpunk 2077 është një histori aventureske aksionesh në një botë të hapur, e vendosur në Night City, një megalopolis i fiksuar pas fuqisë, magjepsjes dhe modifikimit të trupit.

Ju luani si V, një mercenar ilegal që shkon pas një implanti, që është çelësi i pavdekësisë. Ju mund të personalizoni softuerin kibernetik, aftësitë dhe stilin e lojës së karakterit tuaj dhe të eksploroni një qytet të gjerë ku zgjedhjet që bëni formësojnë historinë dhe botën përreth jush.

8,750 L

Shto në Shportë
Bli Tani
Kategori: , ,

‘- 1 Lojtar
– DUALSHOCK®4

Peshë 124677 kg

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg