PS4 Crash Bandicoot N.Sane Trilogy 2.0

4,950 L

Your favorite marsupial, Crash Bandicoot, is back! He’s enhanced, entranced & ready-to-dance with the N. Sane Trilogy game collection
Now you can experience Crash Bandicoot like never before in Fur-K. Spin, jump, wump and repeat as you take on the epic challenges and adventures through the three games that started it all

4,950 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 116040 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg