PS4 Crash Bandicoot 4 It’s About Time

8,790 L

Lëvizni në një kohë të shkatërruar nëpërmjet marsheve tuaj të preferuar.
Neo Cortex dhe N. Tropy vijnë përsëri dhe lancojne një lojë me luftë e cila zhvillohet jo vetëm në këtë univers, por në shumë universe.
Crash dhe Coco janë këtu për të shpëtuar universin duke ribashkuar katër maskat kuantike dhe duke ndryshuar rregullat e realitetit.
– Aftësi të reja? Patjetër.
– shumë personazhe? PO.
– Dimensione alternative? Natyrisht.
– Kundërshtarë të cmendur? Me siguri.

8,790 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124254 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg