PS4 Control Ultimate edition

4,499 L

Control Ultimate Edition përmban lojën kryesore dhe të gjitha zgjerimet e hedhura më parë ne treg (“The Foundation” dhe “Awe”) në një paketë me vlerë të madhe
A mund t’i zbuloni sekretet e errëta të Byrosë? Shpalosni një luftë epike mbinatyrore, të mbushur me personazhe të papritur dhe ngjarje të çuditshme, ndërsa kërkoni vëllain tuaj të humbur dhe zbuloni të vërtetën që ju ka sjellë këtu.
Lëshoni shkatërrimin përmes transformimit të armëve dhe fuqive telekinetike.

4,499 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124629 Kategori: , , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg