PS4 Call of Duty: Black Ops 4 Specialist Edition

3,990 L

Shijoni edhe më shumë harta me shumë lojtarë dhe karaktere ekskluzive të Blackout, 5 përvoja më shumë me zombie dhe shumë më tepër me Black Ops Pass !

Duke shfaqur luftime të ashpra, të bazuara në Multiplayer, Zombies më të mëdhaja që janë ofruar ndonjëherë me tre aventura të plota të pavdekshme në nisje dhe Blackout, ku universi i Black Ops sjell në jetë një përvojë emocionuese dhe një betejë mbretërore .

 

3,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 120158 Kategori: , ,

Blackout përmban hartën më të madhe në historinë e Call of Duty, luftën nënshkruese Black Ops dhe karakteret, vendndodhjet dhe armët nga seria Black Ops.

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg