PS4 Batman Arkham Collection

4,990 L

PS4 Batman Arkham Collection

Koleksioni Batman Arkham ju sjell versionet përfundimtare të lojërave të trilogjisë Arkham të Rocksteady, duke përfshirë të gjithë përmbajtjen në një koleksion të plotë

Përjetoni dy nga titujt më të vlerësuar në mënyrë kritike të gjeneratës së fundit – Batman: Arkham Azil dhe Batman: Arkham City, me pamje plotësisht të ribëra dhe të azhurnuara

4,990 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 124680 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg