PS4 Baldurs Gate Enhanced & Baldurs Gate 2 (Beamdog Collection)

6,490 L

Porta e Baldurit: Të detyruar të largoheni nga shtëpia juaj në rrethana misterioze, e gjeni veten të tërhequr në një konflikt që e ka bregun e shpatës në prag të luftës. Së shpejti do të zbuloni se ka forca të tjera në punë, shumë më të këqija nga sa mund ta imagjinoni … Që nga dalja e tij origjinale në 1998, Baldur’s Gate ka vendosur standardin për lojërat e roleve kompjuterike Dungeons & Dragons. Personalizoni heroin tuaj, rekrutoni një parti aleatësh të guximshëm dhe eksploroni bregun e shpatës në kërkimin tuaj për aventura, fitime … dhe të vërtetën. Porta e Baldurit II: Rrëmbyer. I burgosur. I torturuar. Magjistari Irenicus ju mban rob në fortesën e tij.

6,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 122809 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg