PS4 Assetto Corsa Competizione

5,489 L

‘- Jo vetëm një përvojë realiste ngarjeje, por një simulim garash plotësisht përfshirës – me të gjitha licencat reale.

– Të gjitha detajet janë rikrijuar me kujdes për të siguruar realizmin maksimal të bërë të mundur falë fuqisë së motorit UE4.

– Loja integron një sistem të saktë të renditjes dhe vlerësimit që ju lejon të profilizoni saktësisht secilin lojtar.

-Të gjithë shoferët zyrtarë, makinat dhe qarqet e kampionatit GT.

5,489 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 123817 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg