PS4 Assassin’S Creed Valhalla

5,999 L

Drejtoni sulmet epike të vikingëve kundër trupave dhe kështjellave saksone.
Rijetoni stilin visceral të luftimit të vikingëve ndërsa përdorni armë të fuqishme me dy përdorime.
Sfidoni veten me koleksionin më të larmishëm të armiqve ndonjëherë në Assassin’s Creed.
Formoni rritjen e karakterit tuaj dhe vendbanimin e klanit tuaj me çdo zgjedhje që bëni.
Eksploroni një botë të hapur të epokës së errët, nga brigjet e ashpra të Norvegjisë në mbretëritë e bukura të Anglisë .

5,999 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 129076 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg