PS4 Assassin’s Creed Valhalla Ragnarok Edition

8,799 L

Në zgjerimin më ambicioz në historinë e ekskluzivitetit, Eivor duhet të përqafojë fatin e tyre si Odin, perëndia norvegjeze e betejës dhe mençurisë. Lëshoni fuqi të reja hyjnore ndërsa filloni një kërkim të dëshpëruar në një botë të lë pa frymë. Plotësoni një sagë legjendare vikinge dhe shpëtojeni djalin tuaj përballë dënimit të perëndive.

8,799 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 128519 Kategori: , , , Etiketë:

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg