PS4 Assassin’s Creed Unity

2,490 L

Paris, 1789. Revolucioni Francez e kthen një qytet dikur madhështor në një vend terrori dhe kaosi. Rrugët e tij me kalldrëm mbulohen nga gjaku i njerëzve të thjeshtë që guxuan të ngriheshin kundër aristokracisë vrastare. Ndërsa kombi copëtohet, një i ri i quajtur Arno fillon një udhëtim tronditës për të provuar fuqitë autentike që qëndrojnë pas Revolucionit. Ndjekja e tij e fut atë në mes të një lufte të pamëshirshme për fatin e një kombi dhe e shndërron atë në një Vrasës të vërtetë. Nga stuhia e Bastille deri në vrasjen e mbretit Louis XVI, përjetoni Revolucionin Francez ndryshe nga çdo version që qe ka egzistuar

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 110556 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg