PS4 Assassin’s Creed Rogue Remastered

2,490 L

Kapitulli më i errët i ekskluzivitetit të Assassin’s Creed®, Assassin’s Creed Rogue është rimasterizuar për Xbox One dhe PlayStation 4. Optimizuar në 4K për PS4 Pro dhe Xbox One X, në 1080p për PS4 dhe Xbox One, rritjen e rezolutës së strukturës, përmirësimin e hijeve, dritat dhe elemente të tjera grafike. Shekulli XVIII, Amerika e Veriut. Midis kaosit dhe dhunës së luftës franko-indiane, Shay Patrick Cormac, një anëtar i ri dhe i guximshëm i Vëllazërisë së Vrasësve, pëson një ndryshim të thellë që do të ndikojë përgjithmonë në të ardhmen e kolonive amerikane. Pasi një mision i rrezikshëm përfundoi tragjikisht, Shay vendos të largohet nga Vrasësit, të cilët në hakmarrje do të përpiqen ta vrasin.

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 118432 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg