PS4 Assassin’s Creed Odyssey + Assassin’s Creed Origins

5,290 L

2 lojëra në një paketë nga ekskluziviteti fitues i çmimeve Assassins Creed
Në Assassins Creed Odyssey një i parë për ekskluzivitetin, ju mund të zgjidhni cilin hero të mishëroni gjatë gjithë këtij udhëtimi epik, Alexios apo Kassandra
Vendimet tuaja i japin formë botës përreth jush me mbi 30 orë dialog të zgjedhur dhe përfundime të shumta lojërash
Në Assassins Creed Origins zbuloni varret e humbura, eksploroni Piramidat e Mëdha dhe zbuloni sekretet e mumieve, perëndive dhe faraonëve të fundit
Filloni këtu, në fillim, me historinë e origjinës të pa-treguar më parë të Assassin’s Creed

S’ka stok

SKU: 122331 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg