PS4 Assassin’s Creed Iv Black Flag PlayStation Hits

2,490 L

Viti është 1715. Piratët sundojnë Karaibet dhe kanë krijuar Republikën e tyre pa ligj ku korrupsioni, lakmia dhe mizoria janë të zakonshme. Ndër këta të jashtëligjshëm është një kapiten i ri i guximshëm i quajtur Edward Kenway. Lufta e tij për lavdi i ka ndihmuar ate te fitoje respektin e legjendave si Mjekra e Zezë, por gjithashtu e ka tërhequr atë në luftën e lashtë midis Vrasësve dhe Templarëve, një luftë që mund të shkatërrojë gjithçka që kanë ndërtuar piratët. Mirësevini në Epokën e Artë të Piraterisë. Një vrasës i ashpër rebel. Bëhuni Edward Kenway, një pirat karizmatik por brutal

2,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 121026 Kategori: , , Etiketa: ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg