PS4 Anthem

3,490 L

Në një botë të lënë të papërfunduar nga perënditë, një fraksion në hije kërcënon të gjithë njerëzimin.

E vetmja gjë që qëndron midis këtyre villains dhe teknologjisë antike që ata lakmojnë janë Freelancer.

Bashkohuni me deri në tre lojtarë të tjerë dhe mblidhni exosuits të teknologjisë së lartë, të punuar me duar, unikisht të fuqishme.

Eksploroni rrënoja të mëdha, luftoni me armiqtë vdekjeprurës dhe kërkoni artefakte të botës tjetër.

Me çdo mision, ju dhe ekosuitën tuaj Javelin rriteni në fuqi. Luftoni rreziqet e një bote gjithnjë në ndryshim.

Çohuni të bashkuar për të mposhtur të keqen. Triumfi si një. Himni ju fton të përjetoni një Action-RPG bashkëpunuese të vendosur në një botë të re dhe misterioze nga BioWare dhe EA.

3,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: 119487 Kategori: , ,

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg