Printer për fatura JPRT 80mm MTP-3F (Bluetooth)

7,490 L

JPRT 80mm MTP-3F lidhet dhe përshtatet me çdo program fiskalizimi, për printimin e kuponave dhe faturave tatimore. Nëpërmjet lidhjes me bluetooth mund të printoni lehtësisht, nga smartphoni apo tableti.

7,490 L

Shto në Shportë
Bli Tani

3 Inch Bluetooth Thermal Printer IOS Android Mini Mobile Phone Printer 2000mAh 7.4V , support multiple languages, 20 double font switch function Holster, belt buckle, USB cable, paper roll, battery charger, lithium battery Quantity can be preferential • support bluetooth superior function Largest paper roll diameter: 80 mm Dimensions (WxDxH): 90*120*50mm

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg