PRINTER PER FATURA FISKALE METAPACE META-T25s

13,900 L

METAPACE META-T25s lidhet dhe përshtatet me çdo program fiskalizimi, për printimin e kuponave dhe faturave tatimore.Teknologjia: Thermal, Rezolucioni: 203 x 203 DPI. Gjeresi printimi: 72 mm. Lidhja: Kabull USB, Network: RJ-12,RS-232, Serial interface type: Power source type: AC, AC input voltage: 100 – 240 V, DC output voltage: 24 V

13,900 L

Shto në Shportë
Bli Tani

Detajet e Transportit

  • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
  • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
  • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

  • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
  • Pesha: 0.56kg