Printer HP LaserJet Pro M404dn

34,590 L

PRINTER HP LASERJET PRO M404dn 

 • Marka: HP
 • Modeli: LASERJET PRO M404dn
 • Funksione: Printer
 • Lloji i printimit: Laser Monochrome
 • Shpejtesi printimi: 40 ppm (faqe per minut)
 • Rezolucioni i printimit: 1,200 x 1,200 dpi

34,590 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: SCDB0442 Kategori: , , , , , ,
Marka: Hp
Modeli: LASERJET PRO M404dn
Funksione: Printer
Teknologjia: LazerJet
Lidhja: LAN, USB
Rezolucioni: 1,200 x 1,200 dpi
Boja: Monochrome (Bardh e Zi)
Pesha e artikullit: 3.8 kg
Shpejtësia e printimit: 40 ppm (faqe per minut)
Formati i letrës A4, A5, A6, B5
Duplex PO

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg