Printer HP LaserJet Pro M15w, Retail model

11,000 L

 • Printeri më i vogël lazer në botë në klasën e tij – LaseriJet Pro më i vogël i HP është 35% më i vogël se paraardhësi i tij, megjithatë akoma ofron të njëjtat printime bardh e zi me cilësi profesionale.
 • Shtypja e shpejtë – Shtyp deri në 19 faqe në minutë, me faqen e parë në 8.1 sekonda
 • Fuqia e printerit tuaj lazer në pëllëmbën e dorës tuaj – Aplikacioni HP Smart ju lejon të skanoni lehtësisht nga smartphone ose tablet, të porosisni toner dhe të printoni nga iCloud, Google Drive dhe Dropbox.
 • Lidhja pa tela në të cilën mund të mbështeteni – Mundësitë e integruara wireless ju lejojnë të përdorni, printoni dhe ndani lehtësisht burimet në një rrjet; për ata që nuk kanë lidhje Wi-Fi, lidheni direkt me printerin pa tel lazer duke përdorur Wi-Fi Direct.
 • Cilësi pa kompromis – Merrni cilësinë profesionale, të besueshme që dëshironi menjëherë; ky printer lazer i lehtë për t’u përdorur është LaserJet me çmimin më të ulët nga HP, ndonjëherë.
 • Aktiv kur të duhet, fik kur nuk e ke – Ndihmoni në kursimin e energjisë me Teknologjinë HP Auto-On / Auto-Off — inteligjencë që mund të ndezë printerin tuaj pa tel lazer kur keni nevojë për të dhe të fiket kur nuk keni.

11,000 L

Shto në Shportë
Bli Tani
SKU: SCDB0386 Kategori: , , , , , ,
Marka: Hp
Modeli: M15w
Teknologjia: Lazer
Lidhja: Hi-Speed USB 2.0 port; built-in Wifi 802.11b/g/n
Rezolucioni: Deri në 600 x 600 x 1 dpi
Boja: Bardh e zi
Pesha e artikullit: 3.8 kg
Shpejtësia e printimit:

 

Shpejtësia e printimit deri në 19 ppm

Detajet e Transportit

 • Ju lutemi kushtojini më shumë vëmendje adresës së porosisë, e cila DUHET të përputhet me adresën tuaj të transportit.
 • Artikujt do të dërgohen brenda 1 ditë të pas pagesës.
 • Ju lutemi kontrolloni artikujt kur dorëzohen. Nëse janë të dëmtuar, na kontaktoni menjëherë. Ne do të bëjmë verifikimin dhe do t’ju dërgojmë një artikull të ri.

Dërgesa në

PostaKoha e DërgesësInformacion Gjurmimi
ShkodërPa Pagesë12-24 orëPa disponueshëm
Shqipëri250 Lekë24-48 orëDisponueshëm
Kosovë600 Lekë3-5 ditëDisponueshëm

Detajet e Paketimit

 • Dimensionet: 25cm x 32cm x 5cm
 • Pesha: 0.56kg